E-mail: info@trendify.sk | Facebook Messenger: 

Filtrovať
Cena (€)
7,5 € - 87,2 €
Muž/žena
Farba Christal
Materiál
Christal
Tvar
Hlavná farba
Značka
Dĺžka
Hmotnosť
Typ
Status produktu

Strieborný náhrdelník

Strieborné náhrdelníky ihneď skladom. Maďarský internetový obchod, miestne zásoby. Možnosť dobierky, 14-dňové zrušenie, 30-dňová možnosť výmeny.

Len legálne na stránke kráľa šperkov si môžete kúpiť strieborné šperky s obchodným názvom a puncom. Názov a punc zaručujú nasledovné:

  • Produkt je legálne distribuovaný produkt
  • Produkt je skutočne strieborný
  • Zloženie produktu je naozaj také, ako je opísané

Nekupujte šperky z drahých kovov, ktoré nespĺňajú vyššie uvedené!

Striebro ako kov má významné zdravotné výhody. Ukázalo sa, že striebro hrá dôležitú úlohu ako silný antimikrobiálny prostriedok v boji proti infekciám, prevencii prechladnutia a chrípky, hojení rán atď. Striebro môže pomôcť aj s vnútornou termoreguláciou a cirkuláciou. Mnoho ľudí hlásilo zlepšenie energetickej hladiny a rovnováhy nálady po nosení striebra, pretože jeho prirodzené vlastnosti dokážu pôsobiť proti elektrickým poruchám, zlepšujú krvný obeh a celkovú rovnováhu telesnej teploty, pomáhajú udržiavať čistotu a imunitu.

Striebro má dlhú históriu ako antibiotikum a sterilizátor. Mnoho žien a mužov nosilo strieborné náhrdelníky na zmiernenie infekcií, symptómov prechladnutia/chrípky a akýchkoľvek iných vírusových, bakteriálnych infekcií. Striebro vraj tiež robí naše cievy elastickými, čo mu umožňuje hrať úlohu pri tvorbe a hojení kostí a niečo aj pri údržbe a obnove pokožky. ktorý zaručene rozžiari váš každodenný outfit. Zdržanlivé prívesky odporúčame aj na elegantné udalosti, pretože s nimi nikdy nič nepokazíte a vždy budú považované za sofistikovaný kúsok.


202Produkt 170
202Produkt 170